مهمان   -  ورود   |   دو شنبه,3 ارديبهشت 1397
کد : 225384 تاریخ انتشار : 1395/12/22 زمان انتشار : 13:04:57

خزانه دار نظام مهندسی ساختمان مازندران خبرداد:
ثبت نام بیمه درمان اعضای نظام مهندسی ساختمان از 21 اسفند ماه آغاز شد


خزانه دار نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به انعقاد قرارداد بیمه درمان فی مابین سازمان و بیمه ایران از آغاز ثبت نام بیمه درمان اعضای نظام مهندسی ساختمان از 21 اسفند ماه خبر داد.

احمدرضا گران در گفتگو با روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران از آغاز ثبت نام بیمه درمان از تاریخ 21 اسفندماه خبرداد و اظهار داشت: حسب قرارداد فی مابین نظام مهندسی ساختمان مازندران با شرکت بیمه ایران ، ثبت نام بیمه درمان اعضا تا 15 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به رویکرد سازمان در ارتقاء خدمات درمانی اعضا اظهار داشت: خط مشی سلامت یکی از مهمترین موضوعاتی است که همواره در دستور کار سازمان بوده است لذا در هیأت مدیره دوره هفتم اهتمام ویژه ای جهت دستیابی پایدار به خدمات درمانی کیفی بوده است.

گران با اشاره به برآوردهای صورت گرفته در خصوص هزینه ها و تقاضاهای درمان در طی سنوات گذشته بیان داشت: بر اساس بررسی صورت گرفته درصدد بودیم توسعه دامنه پوشش ،نوع شرایط و تعهدات بر اساس الگوهای مالی مناسب تعیین شود.

وی با اشاره به قراداد منعقده با بیمه ایران گفت: حسب این قرارداد شرکت بیمه جبران هزینه های بیمارستانی ، جراحی ناشی از از بیماری و سایر هزینه های تحت پوشش را بر اساس شرایط مقرر به عهده خواهد داشت.

خزانه دار نظام مهندسی ساختمان مازندران افزود: بر اساس شرایط قرارداد منعقهده ،هر یک از مهندسان عضو سازمان میتوانند همسر، فرزند و پدر و مادر در صورتی که تحت تکفلشان می باشند و کلیه پرسنل شرکت مربوطه  و والدین کارکنان را ثبت نام نمایند.

وی اظهار داشت: متقاضیان با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود که همان مشخصه های نرم افزار جامع می باشد به سامانه بیمه درمان وارد شده و پس از ثبت نام و پرداخت اینترنتی ، پرینت فرم ثبت نام را به همراه کپی شناسنامه،کپی کارت ملی خود و کلیه افراد ثبت نامی به دفتر نمایندگی شهر مربوطه تحویل نمایند.

گران با اشاره به حق بیمه سالانه هر نفر اظهار داشت: امکان پرداخت به صورت نقد و اقساط تعیین شده و به منظور پرداخت اقساطی باید قسط اول با توجه به تعداد بیمه شدگان در شروع قرارداد پرداخت و مابقی در سررسیدهایی به فواصل یک ماه در وجه بیمه ایران واریز شود.

گران با بیان اینکه این بیمه تعهداتی در 12 بخش را تحت پوشش قرار می دهد تصریح کرد: هزینه های بیمارستانی با حداکثر سقف تعهد 80میلیون ریال ، جراحی تخصصی با سقف 160 میلیون ریال ، زایمان با سقف 25میلیون ریال ، پاراکلینیکی 1 با سقف 10 میلیون ریال ، پاراکلینیکی2 با سقف 8 میلیون ریال ، جراحی های سرپایی با سقف 8میلیون ریال  بخش هایی از حدود شرایط و تعهدات هستند.

وی تصریح کرد: تمامی تعهدات در این قرارداد با فرانشیز 10درصد تعیین شده است .

خزانه دار سازمان بیان داشت: افرادی که علاقمند به بیمه تکمیلی افراد تحت تکفل خود نیستند نیازی به ثبت نام ندارند و می توانند صرفا خودشان از بیمه تکمیل درمان سازمان استفاده نمایند.

ورود به سامانه بیمه درماننظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :