مهمان   -  ورود   |   جمعه,28 تير 1398
کد : 386365 تاریخ انتشار : 1398/02/30 زمان انتشار : 10:57:24

در دیدار ریاست سازمان نظام مهندسی با نماینده استانداری در امور پسماند مطرح شد:
تشکیل کارگروه محیط‌ زیست و پسماند در سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در آینده نزدیک


به گزارش روابط عمومی سازمان؛ دکتر فرشیدرضا حقیقی ریاست سازمان در دیدار با مهندس مجتهدزاده مشاور استاندار در امور پسماند و مهندس مهدوی مدیر بازیافت استان مازندران با بیان این ‌که موضوع محیط‌ زیست و پسماند یکی از کلیدی‌ترین مسائل مشترک بین سازمان‌های مرتبط  است، یکی از اهداف سازمان نظام ‌مهندسی ساختمان را نهادینه ‌سازی فرهنگ کاهش زباله‌های ساختمانی و توجه جدی به زیست‌بوم  مشترک و مدیریت تخصصی بر روند تولید پسماندها به‌خصوص در صنعت ساختمان برشمرد.

وی ضمن بیان بخشی از فعالیت‌های انجام ‌شده سازمان در چارچوب گروه‌های تخصصی و کمیسیون‌های سازمان ابراز امیدواری کرد، برای افزایش بهره‌ وری عملکرد درون سازمان و همگرایی و هماهنگی با سایر سازمان ‌های مرتبط در این زمینه، کارگروهی مشترک با همکاری استانداری مازندران ایجاد گردد.

هدف از تشکیل کارگروه محیط زیست و پسماند، انجام تحقیقات کاربردی، آسیب‌شناسی  و فرهنگ‌سازی مدیریت بر کاهش زباله و پسماند به ‌خصوص در صنعت ساختمان است.

در این جلسه آقایان مجتهدزاده و مهدوی ضمن تأکید بر افزایش سطح همکاری‌های مشترک با سازمان‌های صنفی و تخصصی همچون نظام مهندسی در جهت مدیریت اصولی بر محیط‌ زیست و پسماند، از پیشنهاد تشکیل کارگروه فوق ابراز خشنودی نمودند.

 
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :