مهمان   -  ورود   |   چهار شنبه,5 تير 1398
کد : 366293 تاریخ انتشار : 1398/01/24 زمان انتشار : 08:28:05

در دیدار رییس و خزانه دار سازمان با مدیران بانک های مهر و صادرات بیان شد:
تاکید بر نقش محوری پشتیبانی مالی بانک ها در سال رونق تولید در جهت شکوفایی صنعت ساختمان


به گزارش روابط عمومی سازمان، در ادامه دیدارهای نوروزی، این بار مدیران دو بانک مهر و صادرات میهمان رئیس و خزانه دار سازمان نظام مهندسی بودند. در این دیدارها دکتر فرشیدرضا حقیقی ریاست سازمان با تبریک سال جدید و ارائه برخی از فعالیت های عملکردی سازمان در راستای پشتیبانی اعتباری از حقوق صنفی و تخصصی مهندسان عضو، بر همکاری و هماهنگی بیشتر با بانک ها و موسسات مالی و اعتباری تاکید کرد. وی با بیان توضیحاتی پیرامون ماهیت نظارتی و اجرایی سازمان نظام مهندسی بر اهمیت برنامه ریزی هدفمند برای ایجاد زمینه های درآمدزایی از طریق منابع درآمدی پایدار با کمک بانک ها اشاره کرده و نقش بانک ها را در بهبود ارائه خدمات مطلوب به مهندسان عضو، یادآور شدند.

در این دیدارها خزانه دار سازمان دکتر محمد فیروزیان نیز حضور داشت، دکتر حقیقی رئیس سازمان صنعت ساختمان و شهرسازی را صنعتی کلیدی در توسعه متوازن شهری و افزایش ضریب تاب آوری در برابر سوانح طبیعی و غیرمترقبه دانسته و بر نقش محوری بانک ها به خصوص بانک های مهر و صادرات با توجه به سوابقشان، برای حمایت مالی از ساخت و سازهایی ایمن و ضریب امنیت و پایداری بالا و در نتیجه شکوفایی صنعت مولد ساختمان تاکید کرد.

مدیران دو بانک مهر و صادرات نیز در این دیدارها تاکید بر اهمیت جایگاه تخصصی و حرفه ای سازمان نظام مهندسی ساختمان در ارائه خدمات مهندسی مطمئن و تضمین مقاومت و بهبود شاخصه های بهره وری و کیفیت، سرمایه گذاری صنعت ساخت و ساز را بخش مهمی از ارزیابی های اقتصادی و اعتبارسنجی طرح های مالی خود دانسته و  آمادگی خود را جهت تدوین نقشه راه همکاری بلندمدت با سازمان نظام مهندسی ساختمان اعلام نمودند.نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :