مهمان   -  ورود   |   سه شبه,31 ارديبهشت 1398
کد : 346082 تاریخ انتشار : 1397/09/16 زمان انتشار : 19:06:50

برگزاری دومین جلسه ملاقات حضوری با ریاست و هیأت رئیسه سازمان در دفتر نمایندگی چالوس


به گزارش روابط عمومی سازمان، دومین دیدار حضوری ریاست و هیأت رئیسه سازمان در دفتر چالوس از ساعت 8:30 آغاز گردید و با استقبال پرشور مهندسین مراجعه کننده، تا ساعت 16:30 ادامه داشت.

هیأت رئیسه در این دیدار با تعدادی از اقشار مهندس عضو سازمان و کارفرمایان به گفتگو پرداخت و در خصوص حل مشکلات مهندسان، قول پیگیری جدی را داد.

مباحث و مشکلات مطرح شده از سوی مهندسان مراجعه کننده ارتقا شأن مهندسین، تعداد کار خصوصاً در قسمت تأسیسات، بروکراسی اداری، روشن نبودن تکلیف مهندسین مجری در قبال مهندسان، انحصاری شدن خدمات نقشه برداری و پایین بودن سطح خدمات، عدم آموزش مهندسین جوان، تسهیل در خروج مهندسان از شرکت های حقوقی و .... بوده است.

دکتر فرشیدرضا حقیقی رئیس سازمان، در خصوص موارد مطروحه به ایراد توضیحات پرداخته و با تشریح و تأکید بر مفاد قانونی، قول برطرف شدن مشکلات را داد.

در این جلسه علاوه بر هیات رئیسه سازمان، مهندس قربانی و مهندس منصور کیایی، اعضا هیأت مدیره حضور داشته که از مراجعین می توان به دکتر مهران اصفهانی زاده، مهندس محمد کیاکجوری شهردار هچیرود، مهندس کاظم پولادی رئیس شورای شهر چالوس، دکتر شهرام ساروی عضو شورای شهر کلاردشت، شهرام نورمحمدی مدیر کل امور مالی سازمان تعزیرات حکومتی، هیات رئیسه دفتر نوشهر، رئیس کانون مهندسین چالوس، روسای دفاتر کلاردشت، نور، عباس آباد و تنکابن و مهندسان محترم عضو سازمان اشاره کرد.


 نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :