مهمان   -  ورود   |   سه شبه,31 ارديبهشت 1398
کد : 306004 تاریخ انتشار : 1397/06/19 زمان انتشار : 16:53:32

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران:
بخش عمده ثبات کنونی سازمان نتیجه عملکرد مطلوب دفاتر نمایندگی استرئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به نقش دفاتر نمایندگی در معرفی سازمان تاکید کرد: بخش عمده ثبات کنونی سازمان نتیجه عملکرد مطلوب دفاتر نمایندگی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران، مهندس سیف اله علی نیا در جلسه هم اندیشی با روسای دفاتر نمایندگی که روز دوشنبه 19شهریور ماه در محل سازمان برگزار شد با اشاره به عملکرد مطلوب دفاترنمایندگی اظهار داشت: امروز بازخورد مثبت عملکرد دفاتر نمایندگی را شاهد هستیم و بخش عمده آرامش و ثبات کنونی سازمان نتیجه نوع نگاه و تعامل دفاتر نمایندگی با نهادها و دستگاه های مرتبط در شهرستان ها است.

وی اظهار داشت: دفاتر نمایندگی خط مقدم خدمت رسانی به مهندسان و شهروندان هستند و با توجه به اینکه در مرحله گذار از شرایط دشوار هستیم انتظار همیاری و همکاری بیش از پیش از روسای دفاتر نمایندگی را داریم.

مهندس علی نیا با اشاره به ابلاغیه های اخیر در خصوص انحلال دفاتر طراحی و همچنین بحث نظام ارجاع کار بیان داشت:  همه این اقدامات در راستای حفظ موجودیت و پرسنل سازمان می باشد و درصدد هستیم با تعامل لازم  اختلاف نظرها را به حداقل برسانیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران افزود: تعداد کار که اغلب دغدغه مهندسان غرب استان است در جلسه ای مشترک با مدیر کل دفتر تشکل های حرفه ای وزارت راه و شهرسازی مطرح و مقرر شد برای تمامی رشته 5کار زیر 200 مترمربع لحاظ شود که ما پیشنهاد زیر 300 متر را دادیم که در انتظار ابلاغ این موضوع از وزارتخانه هستیم.

وی ادامه داد: ظرفیت شرکت های حقوقی و ظرفیت افراد شاغل و غیر شاغل نیز در این جلسه بررسی که مقرر شد تغییرات در این حوزه اعمال شود.

در ادامه این نشست دکتر سودابه مهری نایب رئیس اول و  مهندس جلال نوراله زاده نایب رئیس دوم سازمان نکاتی در خصوص عملکرد و اداره دفاتر نمایندگی پرداخت.

روسای دفاتر نمایندگی نیز نقطه نظرات و دغدغه های سازمانی خود را بیان داشتند.

نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :