مهمان   -  ورود   |   سه شبه,29 خرداد 1397
کد : 215254 تاریخ انتشار : 1395/10/11 زمان انتشار : 20:41:31

هیأت رئیسه نظام مهندسی ساختمان با نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار کردنددیدار هیأت رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران که روز ۱۱ دی در دفتر نماینده ولی فقیه در ساری انجام شد.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، در این دیدار آیت الله طبرسی با اشاره به فاجعه زلزله بم اظهار داشت: نظام مهندسی نقش بسزایی در کاهش خسارات ساختمانی در هنگام وقوع حوادث غیرمترقبه دارد و زلزله بم تجربه‌ای است که باید با مقاوم سازی بناها در کشور از وقوع خسارات جانی و مالی جلوگیری شود.

وی افزود: نظام مهندسی باید با بهره گیری از توان فنی و اجرایی خود ،نظارت جدی بر ساخت  وسازها داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اهمیت معماری و شهرسازی بر سیمای شهری تصریح کرد: باید ساخت‌و ساز در شهرها بر اساس ضوابط معماری و شهرسازی صورت گیرد تا زیبایی شهر حفظ شود.

در ادامه این نشست، مهران فرصت رئیس نظام مهندسی مازندران گفت: در کیفی سازی ساخت و ساز، یک سازمان نمی‌تواند تصمیم‌سازی کند باید مجموعه مقررات ملی ساختمان را عملیاتی کنیم که برای اجرای این مهم نیاز به مساعدت همه دستگاه‌ها داریم.

وی با تاکید بر ضرورت اصولی سازی ساختمان ، تصریح کرد: باید تمامی نهادها ملزم به رعایت مقررات ملی ساختمان شوند و نباید به روش‌های مختلف این سازمان نادیده گرفته شود.

نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :